Wyjątkowa kolekcja koszulek damskich z haftem regionalnym 0

Kultura ludowa Polski została przez ostatnie dziesięciolecia nieco zapomniana. Tymczasem zaglądając do poszczególnych regionów, województw czy nawet wsi, znajdziemy tam przepiękne i bogate wzornictwo, które doskonale współgra ze współczesną modą damską i męską.

Od 2016 roku szyjemy dla państwa wyjątkowo koszulki damskie z haftem, t-shirty z haftem czy męskie koszule opatrzone tradycyjnym, ludowym wzornictwem. Naszą ambicją jest połączenie nowoczesności z tradycyjnym wzornictwem. Szczególnie chętnie wykorzystujemy te najmniej znane i zapomniane wzory, które nie istnieją w masowej produkcji, a nawet w społecznej wyobraźni Polaków. Nieustannie szukamy nowych pomysłów i inspiracji, przeszukując lokalne muzea, domy kultury i rozmawiając z mieszkańcami wszystkich regionów Polski.

Cała nasza produkcja oparta jest nie tylko na ludowym wzornictwie, ale też na polskich materiałach i przy współudziale polskich przedsiębiorców. Chcemy promować nowoczesny patriotyzm i pokazać, że możemy być dumni z naszego wzornictwa, bogactwa kulturowego i historii. Niezwykłą dbałość przykładamy do jakości materiałów, z których wykonujemy odzież oraz staranności samego szycia. Chcemy zaoferować państwu produkty najlepszej jakości, które nie tylko będą opatrzone ciekawym wzorem i nieszablonowym wyglądem, ale też odpowiedzą na wszelkie potrzeby państwa w zakresie jakości i komfortu noszenia. Dlatego przykładamy wielką wagę do tego, żeby nasze produkty nie niszczyły się podczas codziennego użytkowania i jak najdłużej zachowywały swoje pierwotne właściwości oraz kształty. Staramy się być w tym zakresie absolutnymi profesjonalistami i dostarczyć państwu odzież najwyższej jakości.

Nasze produkty adresowane są do wszystkich klientów, którzy cenią sobie wyjątkowość, nie szukają masowego produktu oraz czują chęć popularyzacji naszej polskiej kultury. Wszystkie tworzone przez nas ubrania są egalitarne. Mogą być wykorzystywane przy wszelkich możliwych okazjach i noszone bez względu na płeć czy wiek. Czerpiemy z doświadczenia naszych babć, gdyż każdy produkt wykonujemy z sercem i dbałością o szczegóły.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
matuula.pl
Facebook Google Twitter
Sklep internetowy Shoper.pl