Formy płatności

 

Podczas składania zamówienia wyświetlą się dostępne sposoby płatności w zależności od wybranego sposobu wysyłki. W Sklepie dostępne są trzy rodzaje płatności:

  • płatności internetowe realizowane przez DotPay. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Dotpay Sp. z o.o. (dotpay.pl). Informujemy, że Sklep nie otrzymuje żadnych danych na temat konta bankowego lub kart płatniczych Klienta, a jedynie potwierdzenie dokonania wpłaty.


  • płatności internetowe realizowane przez Płatności Shoper. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl). Informujemy, że Sklep nie otrzymuje żadnych danych na temat konta bankowego lub kart płatniczych Klienta, a jedynie potwierdzenie dokonania wpłaty.

       

 

  • poprzez przelew tradycyjny:

Dane do przelewu:

Matuula Maria Ślęczka

Grabówki 21, 32-020 Wieliczka

nr konta: 33 1140 2004 0000 3702 7666 8937

W tytule prosimy podać numer zamówienia oraz inne informacje pomagające scharakteryzować zamówienie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, Klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

  • przesyłka za pobraniem

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
matuula.pl
Facebook Google Twitter
Sklep internetowy Shoper.pl