Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do


 W tym dziale możesz sam zaprojektować swój wymarzony produkt z folkowym haftem!

Wybierz produkt, który Cię interesuje. W kolejnym etapie będziesz mógł zdecydować o kolorze materiału oraz wzorze, który ma zostać na nim wyhaftowany. Do projektu możemy wykorzystać dowolny materiał, z którego są uszyte produkty z regularnej oferty. Przy wyborze haftu decydujesz, z jakiego regionu ma pochodzić. Możemy użyć wzoru z naszej stałej oferty lub zaprojektować coś specjalnie na Twoje życzenie. Jeśli interesuje Cię mucha lub krawat, możesz zamówić do kompletu także poszetkę oraz spinki do mankietów z odpowiadającym motywem. Nie jesteś pewny ostatecznego efektu? Nie przejmuj się - przed realizacją wyślemy do Ciebie wizualizację! 

 

Twój projekt krawata

Twój projekt krawata
Twój projekt krawata

Masz pomysł na krawat? Chętnie go zrealizujemy! W pierwszym kroku wybierz elementy zestawu: sam krawat lub krawat z dodatkami. Kiedy zaznaczysz tę opcję, zobaczysz ostateczną kwotę zamówienia. Później zaznacz pozostałe opcje: kolor materiału na krawat i spinki, kolor haftu oraz region, z którego ma pochodzić haft. Jeśli nie mamy jeszcze w ofercie haftów z Twojego regionu, wpisz to w polu "dodatkowe uwagi". Uwaga! Wszystkie poszetki wykonujemy na białej bawełnianej tkaninie. Kiedy wybierzesz już wszystkie opcje i prześlesz do nas zamówienie, przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu, którą prześlemy na Twój adres mailowy do zaakceptowania. Pobudź swoją kreatywność :)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 133,00 zł
szt.

Twój projekt muchy

Twój projekt muchy
Twój projekt muchy

Masz pomysł na muchę? Chętnie go zrealizujemy! W pierwszym kroku wybierz elementy zestawu: samą muchę lub muchę z dodatkami. Kiedy zaznaczysz tę opcję, zobaczysz ostateczną kwotę zamówienia. Później zaznacz pozostałe opcje: kolor materiału na muchę i spinki, kolor haftu oraz region, z którego ma pochodzić haft. Jeśli nie mamy jeszcze w ofercie haftów z Twojego regionu, wpisz to w polu "dodatkowe uwagi". Uwaga! Wszystkie poszetki wykonujemy na białej bawełnianej tkaninie. Kiedy wybierzesz już wszystkie opcje i prześlesz do nas zamówienie, przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu, którą prześlemy na Twój adres mailowy do zaakceptowania. Pobudź swoją kreatywność :)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 99,00 zł
szt.

Twój projekt worka na plecy

Twój projekt worka na plecy
Twój projekt worka na plecy

Podobają Ci się nasze plecaki? Możesz go sam zaprojektować! W pierwszym kroku wybierz kolor materiału, z którego ma być uszyty. Następnie uzupełnij pozostałe pola: wpisz kolor/kolory haftu oraz zaznacz region, z którego ma pochodzić haft. Jeśli nie mamy jeszcze w ofercie haftów z Twojego regionu, wpisz to w polu "dodatkowe uwagi". Kiedy wybierzesz już wszystkie opcje i prześlesz do nas zamówienie, przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu, którą prześlemy na Twój adres mailowy do zaakceptowania. Uwaga: wszystkie worki wykonujemy w jednym rozmiarze. Pobudź swoją kreatywność :)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 109,00 zł
szt.

Twój projekt czapki

Twój projekt czapki
Twój projekt czapki

Masz pomysł na czapkę? Chętnie go zrealizujemy! Nasze czapki są wykonane z elastycznej dzianiny, dzięki czemu dobrze dopasowują się do kształtu głowy. Szyjemy je z podwójnej warstwy materiału, nie musisz się więc obawiać zimowych mrozów. Aby złożyć zamówienie, wypełnij poszczególne pola: kolor materiału (masz ich 5 do dyspozycji), region (wzory haftów pochodzą z różnych regionów Polski), kolor/y haftu. Jeśli masz szczególne życzenie, wpisz je w ostatnim polu. Jeśli nie mamy jeszcze w ofercie haftów z Twojego regionu, również wpisz to w polu "dodatkowe uwagi". Kiedy wybierzesz już wszystkie opcje i prześlesz do nas zamówienie, przygotujemy dla Ciebie wizualizację projektu, którą prześlemy na Twój adres mailowy do zaakceptowania. Pobudź swoją kreatywność :)

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 75,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
matuula.pl
Facebook Google Twitter
Sklep internetowy Shoper.pl