Oryginalne dodatki dla kobiet - folkowe torebki i worki 0

Wraz z nastaniem wiosny można zastanowić się nad odświeżeniem garderoby. To najlepszy czas na zrzucenie ciężkich okryć wierzchnich i przekonanie się o tym, że moda i wygoda mogą iść ze sobą w parze. Jeśli dodamy do tego modne od kilku sezonów motywy folkowe, możemy mieć pewność, że wiosenna metamorfoza zachwyci nie tylko nasze otoczenie, ale przede wszystkim – nas samych.

Folkowo w świecie dodatków
Gdy mówimy o motywach folkowych w modzie, zwykle mamy na myśli przede wszystkim bluzki, sukienki i spodnie z pięknymi, często zapierającymi dech w piersiach haftami. Okazuje się jednak, że moda na ludowość weszła również do świata dodatków. Torebki i worki na plecy są zgrabne, lekkie i ekologiczne. Znakomicie prezentują się nie tylko podczas wyjścia z przyjaciółmi, ale również w pracy, ludowość zaś nadaje im świeżości. Nie muszą być przy tym wcale kojarzone wyłącznie z rozwiązaniami tworzonymi z myślą o osobach młodych, etniczność w modzie nie pyta bowiem o wiek.

Styl folkowy w workach na plecy
Nie każda kobieta przepada za torebką, rozwiązaniem zwykle dość nieporęcznym, a jednocześnie wymagającym pewnego dopasowania do innych części garderoby. Wypada więc tylko cieszyć się z tego, że w świecie mody pojawiła się dla niej alternatywa – worek w stylu folkowym. Jeśli odwiedzimy dobry sklep promujący etniczną nutę w modzie, z pewnością przekonamy się nie tylko o tym, że worki na plecy są eleganckie i praktyczne. Natychmiast dostrzeżemy również, że ich wybór jest imponujący i tylko od nas zależy zarówno ich kolorystyka, jak i rodzaj dobranego haftu. Rolę ramion pełnią tu zwykle sznurki, wysoka jakość worka sprawia zaś, że można nosić go bez obaw o stan pleców.

Modna torebka folkowa
Panie, które nie wyobrażają sobie tego, że mogłyby rozstać się z torebką, również mogą znaleźć coś dla siebie. I w tym przypadku ludowość idzie w parze z pięknem i wygodą. Same torebki są utrzymane w różnorodnej, mniej i bardziej stonowanej kolorystyce. Problemem nie jest również dopasowanie ich rozmiaru do indywidualnych potrzeb kupujących.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
matuula.pl
Facebook Google Twitter
Sklep internetowy Shoper.pl